MasterCard | MasterCard SecureCode | VISA | Verified By VISA

Bezpieczeństwo wróć

Gwarantujemy, że Twoje pieniądze dotrą do Twoich bliskich
szybko, tanio i bezpiecznie. Zaufaj nam!

*

Bezpieczeństwo

 

 

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa w Internecie.

 

Korzystając z naszego internetowego serwisu przekazów pieniężnych  możecie się Państwo czuć  bezpiecznie, gdyż wszelkie dane są przesyłane z wykorzystaniem protokołów bezpieczeństwa SSL o długości klucza nie mniejszej niż 128 bitów. Przechodząc do naszego serwisu podczas logowania, proszę sprawdzić czy nasz adres w przeglądarce zaczyna się od słów HTTPS (https://zawszezglobalem.com). Komunikacja z przeglądarką internetową za pomocą tego protokołu jest szyfrowana SSL (Secure Sockets Layer, warstwa bezpiecznych gniazd) i uniemożliwia dostęp do danych przez niepowołane osoby. O bezpiecznym połączeniu informuje także w oknie przeglądarki ikonka zamkniętej kłódki, która wskazuje, że strona jest odpowiednio zabezpieczona.

 

 

Płatności kartą bez ryzyka

 

Podczas wysyłania środków z rachunku karty zawsze jest stosowana procedura autoryzacji, polegająca na sprawdzeniu czy karta w danym momencie nie jest zastrzeżona i czy znajdują sie na niej środki odpowiednie do dokonania transakcji. Proces autoryzacji odbywa się w czasie rzeczywistym (tryb online) co sprawia, iż automatycznie blokowana jest możliwość realizacji transakcji za pomocą jakiejkolwiek karty, która została wyłączona z obrotu, w dowolnym miejscu na świecie.

W przypadku transakcji zawieranych w Internecie sama autoryzacja karty nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa transakcji. W związku z tym wprowadzono podwójny system autoryzacji – 3D Secure. Jej celem jest sprawdzenie czy kartą posługuje się jej prawowity posiadacz. 3D Secure rozpoznasz po charakterystycznych znakach: Verified by VISA lub MasterCard SecureCode umieszczonych na witrynie internetowej. Zastosowanie technologii 3D Secure w Internecie jest gwarancją wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji.

Jednocześnie informujemy że w naszym systemie nie są przechowywane żadne dane kart płatniczych klientów co uniemożliwia ich nieuprawnione wykorzystanie do jakiejkolwiek innej transakcji płatniczej.

 

 

Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa

 

Korzystając z serwisów internetowych do dokonywania operacji finansowych, odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych pieniędzy w dużej mierze zależy od nas samych. O tym, że złodzieje wyłudzają loginy i hasła do kont za pośrednictwem fałszywych e-maili, jest powszechnie wiadome. Pamiętajcie Państwo, że żadna instytucja finansowa ani  bank nigdy nie przesyła za pomocą poczty elektronicznej próśb o podanie loginu i hasła.

Zwracajcie Państwo uwagę  na pojawiające się niebezpieczne wirusy, które powodują, że klientom „podstawia się” fałszywe strony logowania do e-serwisu i w ten sposób wyłudza hasła dostępowe oraz prosi o podawanie haseł SMS do najbliższej transakcji. Kolejnym zagrożeniem czyhającym na internautów jest też groźny wirus, który podmienia numery kont w przelewach!

Bezpieczeństwo wróć