MasterCard | MasterCard SecureCode | VISA | Verified By VISA

O firmie wróć

Gwarantujemy, że Twoje pieniądze dotrą do Twoich bliskich
szybko, tanio i bezpiecznie. Zaufaj nam!

mt

Magdalena Tomczyk

Dyrektor

 

 

 

 

 

 

magdalena_tomaszewska

Magdalena Tomaszewska

obsługa agentów / Key Accounts Department

 

 

 

 

 

 

angelika_zalewska

Angelika Zalewska

reklamacje / Customer Relations Department

 

 

 

 

 

 

katarzyna_lukaszewicz

Katarzyna Łukaszewicz

administracja / Administration Department

 

 

 

 

 

 

O firmie 

Global Money Express Ltd jest specjalistyczną firmą świadczącą usługi międzynarodowych przekazów pieniężnych, kierowanych przede wszystkim do odbiorców w Polsce oraz w państwach europejskich.

 

Global Money Express Ltd jest spółką zależną US Money Express Co, – wiodącej na rynku USA firmy przekazów pieniężnych do Polski.

 

Wykorzystując swoje doświadczenie na rynku amerykańskim, US Money Express Co powołało w 2006 roku w Londynie Global Money Express Ltd, którego głównym celem było ułatwienie przebywającym w Wielkiej Brytanii Polakom wysyłania przekazów pieniężnych do Polski. Od tego momentu, nasza Firma skutecznie rozwija działalność, uzyskując na rynku brytyjskim pozycję jednej z wiodących firm przekazów pieniężnych do Polski.

 

Nasi klienci mogą korzystać z usług międzynarodowych przekazów pieniężnych bezpośrednio w biurach Global Money Express na terenie Londynu oraz w szerokiej sieci agencyjnych punktów obsługi klienta na terenie całej Wielkiej Brytanii, Walii i Irlandii Północnej. Do dyspozycji naszych klientów jest również serwis telefoniczny, dzięki któremu można wysyłać przekazy bez wychodzenia z domu.

 

Od tej pory można wysyłać przekazy pieniężne korzystając z naszego Internetowego systemu przekazów pieniężnych, przy użyciu kart płatniczych i kredytowych Visa i Mastercard. Ponadto dla wygody naszych klientów wprowadzamy nowe rodzaje usług przekazu pieniężnego wraz z atrakcyjnymi kursami przewalutowania oraz szybkimi terminami ich realizacji. W najbliższym czasie wprowadzimy również szereg nowych usług finansowych, z których będziecie Państwo mogli korzystać zarówno w naszym serwisie Internetowym oraz sieci agencyjnej.

 

Global Money Express Ltd z siedzibą 238-246 King Street, W6 0RF Londyn, Wielka Brytania, jest zarejestrowana w Companies House pod numerem 05821654.

 

Firma posiada status Autoryzowanej Instytucji Płatniczej na podstawie zezwolenia nr 577345 wydanego przez Financial Conduct Authority, które upoważnia nas do transferu pieniędzy za granicę z terenu Wielkiej Brytanii i Walii.

 

Global Money Express Ltd jest zarejestrowana w HM Revenue & Customs, pod numerem 12260864. Ponadto firma chroni dane osobowe swoich klientów w oparciu o zgłoszenie nr Z2992170 w The Information Commissioner’s Office.

 

Spółka jest członkiem UK Money Transmitters Association, stowarzyszenia zrzeszającego specjalistyczne firmy zajmujące się transferem pieniędzy.

 


Dlaczego My?

 

Celem firmy jest świadczenie usług finansowych na najwyższym poziomie, aby uzyskać wysoką satysfakcję Klientów.

 

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby przygotować konkurencyjną ofertę międzynarodowych przekazów pieniężnych oraz spełnić oczekiwania naszych Klientów.

 

W celu zagwarantowania pełnego bezpieczeństwa powierzonych nam pieniędzy, współpracujemy z renomowanymi bankami, instytucjami finansowymi, firmami inkasa gotówki (cash procesing-u) oraz firmami ubezpieczeniowymi. W związku z tym jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że powierzone nam środki na każdym etapie procesu przekazu, zawsze są bezpieczne i trafią w terminie do wskazanego beneficjenta.

 

Zapewniamy Państwu również atrakcyjne kursy wymiany walut realizowane za pośrednictwem koncesjonowanych dealing room-ów renomowanych Banków.

 

Firma prowadzi politykę transparentności i zgodności ze szczególnym uwzględnieniem Dyrektywy 2007/64/WE Parlamentu Europejskiego i Rady Europy, własną politykę przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) oraz politykę bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

 

Korzystając z oferowanych przez nas usług przekazu pieniężnego, przekonacie się Państwo o naszej wiarygodności, rzetelności oraz gwarancji ich realizacji !

O firmie wróć